24-pay-mark Created with Sketch.

Романтика романсу

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Ліричний, душевний, пронизливий... Все це про нього - про романс. Приходьте смакувати камерним і яскравим музичним проектом «Романтика романсу».

Коли слухаєш циганський романс, тріпоче душа і завмирає серце. Кожне слово, мотив, інтонація пробирає наскрізь. Відомий ще з 14 століття цей спосіб вираження всього різноманіття почуттів не перестає розбурхувати і сьогодні.

Романс, особливо циганський, - дійсно справжнє мистецтво. І оволодіти ним дано далеко не кожному... Але це цілком під силу унікальному циганському професійного театру, що ось уже 23 роки полонить серця любителів прекрасного.

«Не вечерняя», «Отойди, не гляди», «Ямщик, не гони лошадей», «Все, как прежде», «Ты восчувствуй», «Только раз», «Седина», «Не смущай», «Не уезжай, ты мой голубчик», «Хризантемы», «Не уходи»... Багато з цих композицій знайомі і з перших акордів викликають сплеск емоцій.

Проект «Романтика романсу» з особливою атмосферою при свічках стане приємним відкриттям і для давніх шанувальників цього жанру, і для тих, хто тільки знайомиться з ним.

Перелік подій