Роздягайся, поговоримо!

29.09 - 28.10 Подiй: 4
від 200 грн.
Обрати подію

Про події

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Організатор: Київський театр "Тисячоліття"
Контакти організатора: +38 067 537 38 47

Чому варто піти на ВИСТАВУ «Роздягайся - поговоримо»?


1. Вистава закрутить в динамічному вирі подій та емоцій, дозволивши забути про повсякденну метушню.
2. На сцену вийдуть талановиті актори, чия гра - вище всіх похвал.
3. З гумором подивитися на негаразди в сімейному житті - це ще нікому не шкодило.


Київський театр «Тисячоліття» запрошує на комедійну постановку «Роздягайся - поговоримо». У компанії приголомшливих акторів вечір пролетить непомітно!


«Роздягайся - поговоримо» - це смішно і зворушливо про важливе і непросте, про відносини в родині. Точніше, про те, як в один прекрасний момент вони дають течію, починаючи потихеньку валитися. Герої вистави - Філіп і Джоанна, довгий час прожили в щасливому шлюбі. Не все невблаганно, і пристрасть ослабла. А привид ідеальних відносин кудись зник ...


Так, є хороша робота, затишне житло, довіра, але! Робити щось потрібно. І терміново. Що ж врятує відносини? О, ніколи не здогадаєтеся: ремонт! Приходьте і дивіться, як дизайнер інтер'єру та процес ремонту знову розпалюють полум'я любові.


У виставі предостатньо курйозних ситуацій, несподіваних поворотів і живого гумору. Особливо весело за подіями буде спостерігати тим, хто не з чуток знає, що таке довге сімейне життя. Головна думка вистави - любов завжди можна зберегти! Режисер - Ольга Попова. Чекаємо Вас!

Перелік подій

Роздягайся - поговоримо

29 вересня 2020 19:00

Київ, Палац Україна (малий зал)

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся - поговоримо

08 жовтня 2020 19:00

Київ, Палац Україна (малий зал)

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся - поговоримо

22 жовтня 2020 19:00

Київ, Палац Україна (малий зал)

Перейти до опису
від 200 грн.

Роздягайся - поговоримо

28 жовтня 2020 19:00

Київ, Палац Україна (малий зал)

Перейти до опису
від 200 грн.