24-pay-mark Created with Sketch.

ROZHDEN

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Ми знову зберемося, щоб почути найщирішого артиста ROZHDEN.

Він народжений для Слави! Його унікальний тембр голосу, поєднання класичного ритм-енд-блюзу з електронікою заворожує слухачів з перших нот. Поп, фанк, соул - його рідні жанри. Ім'я - Rozhden, покликання - співак. Він доведе, що заслуговує бути серед перших поп-зірок рідної країни під час невеликого туру української містами.

Музикант не закінчував музичні школи та спеціалізовані ВНЗ. Але це не завадило йому навчитися грати на барабанах і фортепіано, оволодіти технікою бітбокс. У дитинстві викладач по вокалу, до якого привела Рождена мама сказала, що «у хлопчика немає ні слуху, ні голосу». Зараз, напевно, цей викладач кусає собі лікті, коли бачить «голосистого» музиканта по телебаченню.

Його «Правда» - це дебютний альбом 2004 року, а сингл «Знаєш» став одним з найпопулярніших на російському шоу «Голос». Сам він з Одеси, живе переважно в Києві і часто їздить до Москви. Тому встиг засвітитися на головних сценах двох країн. Rozhden переміг у другому півфіналі відбіркового туру Євробачення-2017 і став фіналістом проекту «Голос країни».

Про всі заслуги і особливості одного з найпопулярніших сьогодні холостяків говорити можна довго. Прийди, послухай, закохайся!

Перелік подій