24-pay-mark Created with Sketch.

Різдвяний мюзикл

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на "Різдвяний мюзикл"?

1. Перейнятися атмосферою світлого свята.
2. Отримати задоволення від чарівного шоу світового масштабу.
3. Відвідати різдвяне містечко з катком і каруселями.

Мюзикл із самого Бродвею! Шикарне театральне дійство під керівництвом геніального Річарда Монтезі - режисера, чиї постановки побачили вже в 82 країнах світу, і тепер настала черга українського глядача.

Мюзикл тільки три дні в Києві. Але враження після нього залишаться ще надовго.

Американський різдвяний мюзикл. Історія про справжнє кохання. Цінності і істини, які вічні. Можна по-різному описувати те, що ви побачите на сцені, головне - ви отримаєте колосальне задоволення від перегляду.

Щодня, ми стикаємося з цілим списком завдань, який постійно оновлюється і, здається, що турботам немає ні кінця не краю. Хвороби, борги, проблеми з близькими. Світ диктує свій ритм і свої правила. Напередодні Різдва пропонуємо вам зануритися в атмосферу добра. Згадати, що і хто стоїть за цим святом. Відчути силу любові і радості. Насолодиться якісним театральним продуктом світового рівня.

Яскраві костюми, захоплююча музика, хореографія і спецефекти. Захоплююча гра акторів. Все це і не тільки чекає вас з 3 по 5 січня.

Приходьте на мюзикл, а потім покуштуйте смачний імбирний чай. На території також буде цілий різдвяний містечко! Каруселі, каток, розважальні зони. Це Різдво запам'ятатися надовго!

Перелік подій