Театр «Маски» в комедії "Руде місто"

19.07 - 19.07 Подiй: 1
від 180 грн.
Обрати подію

Про події

Ні оному місту світу не висловлені стільки палких і щирих зізнань у любові! Жодному місту миру не присвячено, що не складено, чи не проспівано стільки пісень, скільки їх присвячено Одесі.

Спектакль за розповідями Г. А. Голубенко «Рудий Місто» ще одне трепетне, зворушливе, чарівне визнання! І, в той же час - легке, наївне, хлоп'яче хуліганство, приголомшливе своєю яскравістю, соковитістю, дотепністю і інтелігентністю.

Хто ми такі - Одесити? Які ми? Що це за нація, така відчайдушна і ОбЕзБаШеНнАя, і така талановита, розкидана по всій земній кулі? Звідки в нас ця сонячність і невичерпний оптимізм? І легка печаль ностальгії по тій доброї вчорашньої дійсності, коли дерева були великими, а трава - яскраво зелена ... І все дихало теплом. Ностальгія нема за ковбасою по два двадцять, і фруктовим морозивом по 7 копійок. Не за газовими апаратами з водою з сиропом. Ностальгія за добротою, щирістю, іронічністю людей, які нас оточували, за тією людяністю, і оптимізмом які звучать в кожному оповіданні Георгія Андрійовича.

«А тому перестаньте сказати, що справжньою Одеси вже не існує. Так вона за свої двісті з хвостиком років вмирала вже неодноразово. Але весь її фокус, дорогі мої, саме в тому і полягає, що відроджується вона завжди як мінімум на один раз частіше, ніж помирає! » Георгій Андрійович Голубенко

• Автор - Георгій Голубенко

• У ролі Одесита - Борис Барський

• Відео маппинг - Влад Печерський

• Звукорежисер - Юрій Савченко

• Майстер по світлу: Сергій Захаров

Перелік подій

Театр «Маски» в комедії "Руде місто"

19 липня 2020 19:00

Одеса, Будинок Клоунів

Перейти до опису
від 180 грн.