Sarah Brightman

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на концерт Sarah Brightman?

1. Світова суперзірка представить шоу грандіозного розмаху. Магічний голос, знамениті арії з мюзиклів, розкішні костюми від Swarovski і фантастичні декорації.
2. Володарка одного з найкрасивіших оперних голосів.
3. Музична феєрія Сари Брайтман пройде в рамках світового туру з 125 грандіозних концертів на всіх континентах.

Світова знаменитість, найбільш затребувана співачка в оперному жанрі Сара Брайтман приїжджає до України в рамках грандіозного світового турне HYMN: Sarah Brightman In Concert.

Бренд Swarovski взяв участь у створенні розкішних костюмів і сяючих тіар для небувалого за красою нового сценічного шоу Сари Брайтман.

Суперзірка мюзиклів «Привид Опери» і «Кішки» включила в програму всі свої знамениті арії, кращі хіти та нові твори в жанрі нео-класики.

Саундтрек «Привид опери» за участю Сари Брайтман став одним з найбільш комерційно успішних альбомів в історії. Було продано більше 40 мільйонів екземплярів. Дует Сари Брайтман з Андреа Бочеллі «Time To Say Goodbye» розійшовся накладом у більш ніж 12 мільйонів копій!

В рамках нового світового турне Сара Брайтман виступить на найпрестижніших майданчиках усіх континентів перед найбільш вишуканою публікою. Встигніть зайняти кращі місця!

Перелік подій