24-pay-mark Created with Sketch.

Сергій Асафатов

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

ACAФАТОV в Україні відбудеться завдяки ЗСУ! У листопаді популярний український автор і виконавець ACAФАТОV завітає до міст України із сольними концертами.

Чому варто піти на концерт ACAФАТОV?

  1. Харизматичний і талановитий артист.
  2. Нова програма із найкращих і нових пісень виконавця.
  3. Душевна музична подія, що нікого не лишить байдужим.

ACAФАТОV з концертами в Україні

У листопаді відомий український співак і музикант ACAФАТОV зіграє сольні концерти в українських містах! У репертуарі творчо невичерпного і безмежно талановитого артиста сьогодні багато красивих і глибоких робіт. Кожен виступ співака – подія, сповнена щирих емоцій та дружнього спілкування. Приходьте і відпочиньте як давно мріяли!
Замовляйте квитки вже сьогодні.

Сергій Асафатов з новою концертною програмою в українських містах: найпопулярніші хіти і нові роботи

Для свого сольного концерту ACAФАТОV підготував спеціальну програму, до якої увійшли вже добре відомі композиції «Туман», «Море», «Дякую за світанки» та багато нових робіт. У живому виконанні почуєте і надпопулярний сингл «Море», що довгий час залишався лідером музичних чартів та створювався у співпраці з відомим продюсером Віталієм Телезиним.
Музика присутня у житті Сергія Асафатова з дитячих років. Він володіє грою на багатьох інструментах, є автором текстів і музики до своїх пісень. Певний час Сергій був фронтменом і гітаристом групи Jazzforacat. Сольну кар’єру розпочав після блискучого виходу до суперфіналу телешоу «Голос країни».
Під час своїх сольних концертів ACAФАТОV представить вам свою чесну, сповнену важливих сенсів актуальну творчість.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт ACAФАТОV?

Замовити квитки на концерт ACAФАТОV ви можете на сайті Concert.ua онлайн.

Перелік подій