Серіал #Школа. Фан-зустріч

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на фан-зустріч із зірками серіалу «Школа»?

1. Це унікальна можливість зустрітися з улюбленими акторами у своєму місті.
2. На гостей зустрічі чекають селфі із зірками, інтерактив і ще багато цікавого.
3. Ви станете учасниками першого туру фан-зустрічей, і він точно ввійде в історію серіалу.

Стартував довгоочікуваний всеукраїнський тур зірок вашого улюбленого серіалу «Школа». Не пропустіть зустріч з яскравими акторами у своєму місті!

Виконавці головних ролей популярного серіалу «Школа», який виходить на телеканалі «1плюс1», проведуть спеціальні фан-зустрічі з відданими шанувальниками. Тільки уявіть, що ви зможете особисто взяти автограф і навіть зробити селфі на пам'ять з Аніною Андрєєвою (виконує роль вчительки економіки), відомим блогером Лізою Василенко, приголомшливою Олександрою Петренко, півфіналісткою проекту «Голос країни-8» Ганною Трінчер і юною актрисою Кариною Чернявською.

І ще: ви зможете взяти участь у цікавих інтерактивних конкурсах. Залишилося тільки прийти! Серіал «Школа» став першим україномовним продуктом такого формату на телеканалі «1+1». Крім глядачів України, фільм високо оцінили на масштабній виставці європейського аудіовізуального контенту MIPTV-2018 (Канни).

Відразу три телекомпанії побажали придбати перспективний формат. А на вітчизняному ТБ «Школа» стала найбільш рейтинговим серіалом за підсумками сезону осінь 2017 - зима 2018 серед аудиторії від 18 до 54 років. Чекаємо на всіх!

Перелік подій