Шалені мрійники

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ШОУ «ШАЛЕНІ МРІЙНИКИ» В ЦИРКУ КИЄВА

1. Нові враження і ексклюзивна програма для всієї родини.
2. Абсолютно несподіваний жанр шоу.
3. Національний цирк України стверджує: подорожі в часі - можливі.

Цієї осені колектив Національного цирку України представляє нову ексклюзивну програму «Шалені мрійники». Стімпанк шоу в жанрі фентезі - такого ви ще не бачили! Не пропустіть виставу - вся інформація про розваги для дітей і дорослих в онлайн-афіші цирку на сайті Concert.ua!

Сходіть в цирк з дітьми і відпочиньте всією родиною, отримавши максимум позитивних емоцій і дізнавшись багато нового і цікавого. Колектив національного цирку України все літо працював, щоб надати вам можливість зробити своє дозвілля після відпусток незабутнім. Всіх карт творці шоу не розкривають, але обіцяють здивувати новими номерами і подарувати приголомшливі емоції.

Новий цирковий сезон стане 59-м за рахунком. Стартує після ретельної підготовки протягом останніх літніх місяців. Дата початку - 14 вересеня 2019 року. Професійні артисти київського цирку підготували для дітей абсолютно нову програму: Стімпанк Цирк шоу Шалені мрійники - Маятник часу (Pendulum of time).

«Шалені мрійники» - це захоплива подорож у часі. В ту епоху, коли створював свої революційні механізми вчений-мрійник Леонардо да Вінчі та інші сміливі винахідники. Можливо, вийде побувати і в майбутньому, хто знає ...

Чекаємо вас на шоу програмі в цирку в Києві! Купуйте квитки на відповідний сеанс дітям і дорослим заздалегідь за найкращою ціною, щоб стежити за шоу на арені цирку з найзручніших місць!

Перелік подій