24-pay-mark Created with Sketch.

Лускунчик на льоду

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на шоу «Лускунчик»?

1. «Лускунчик» - саме та казка, з якої новорічні свята асоціюються у представників уже кількох поколінь.
2. Глядачі побачать грандіозне дійство, яке занурить у світ магії.
3. У створенні шоу застосовувалися новітні технології: насолоджуйтеся неймовірним поєднанням класики і сучасності.

30 грудня в Палаці Спорту відбудеться справжнє новорічне диво: на сцені оживуть герої улюбленої казки мільйонів - «Лускунчик». Не пропустіть приголомшливе льодове шоу за мотивами літературного шедевру Гофмана.

Льодове шоу представить глядачам чудову новорічну казку під акомпанемент симфонічного оркестру. Улюблені персонажі будуть кружляти на льодовій арені під чарівні звуки композицій П. Чайковського, А. Адана, Л. Мінкуса, В. Моцарта, М. Равеля. Вистава, над створенням якої працювала велика команда професіоналів, нікого не залишить байдужим, даруючи радість дорослим і дітям.

Постановником і хореографом шоу є Дмитро Дмитренко - чемпіон Європи та України з фігурного катання, учасник і творець міжнародних льодових вистав. Дмитро також керує Українським театром на льоду. Шоу підкорить дивовижними картинами зоряного неба, яскравими зразками 3D-графіки, якісним звуком. І ще: добро обов'язково переможе!

Мова вистави - українська. Тривалість - 60 хвилин. Дітям до 5-ти років квиток не потрібен (окреме місце не надається). Чекаємо на вас!

Перелік подій