24-pay-mark Created with Sketch.

Лускунчик. Війна і мир

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Запрошуємо всіх на дивовижну різдвяну постановку Театру Єсіних «Лускунчик: війна і мир». Мюзикл буде представлений 23 і 24 грудня в конгрес-холі Президент-Готелю.

Захоплююча казкова постановка здивувала б самого Гофмана: настільки яскравий і живий сюжет створив сценарист і режисер Олексій Єсін. Всіх глядачів чекає несподіване оригінальне продовження найвідомішої різдвяної історії. Вистава буде цікавий і дітям, і дорослим. Адже кожен з нас в душі - невиправний пустотливий дитина, який так любить казки!

Від класичного твору Гофмана мюзикл взяв лише імена і характери персонажів. Звичайно, незмінним залишився овіяний магією Горіх Кракатук. В основі - все той же протистояння Лускунчика і Мишачого Короля. «Лускунчик: війна і мир» - це оригінальний сюжет, в якому присутній живий гумор і глибокий філософський зміст.

Вся постановка складається з 14 приголомшливих номерів з оригінальною музикою і хореографією. Навіть кожному герою написали свою музичну партію. Для цього об'єднали зусилля відразу кілька композиторів і авторів текстів.

Різдвяний мюзикл повідає про сутичці між Добром і Злом, коли Добро залишається віч-на-віч з власними страхами. І станеться диво? Як ви думаєте? Адже це ж самий чарівний, заворожливий і великий переддень Різдва!

Вистава рекомендується глядачам від 4 років. Чекаємо Вас!

Перелік подій