24-pay-mark Created with Sketch.

Новорічний щенячий патруль

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Новорічний щенячий патруль"?

1. Побачитися з улюбленими героями.
2. Веселий інтерактив із залом.
3. Це буде спільна пригода з Дідом Морозом і Снігуронькою.

Зимові свята - період для відпочинку всією сім'єю. Відправляйтеся разом із дітьми на виставу "Новорічний щенячий патруль" в Українському театрі!

Сьогодні свято в Бухті Пригод. Усі жителі готуються до найвеселішого торжества - Нового року. Але приємні клопоти перериває несподіваний дзвінок від Діда Мороза, який повідомляє, що зникла Ялинка! А адже саме вона повинна бути головною прикрасою свята, а крім цього, Ялинка разом зі Снігуронькою готувала для дітей багато сюрпризів. А тепер її немає!

Дід Мороз просить команду Щенячого патруля знайти зниклу Ялинку. Звичайно, вони одразу ж вирушають на пошуки по всьому світу. У Лондоні їх зустрінуть Секундні Стрілочки. А в Антарктиді вони познайомляться з кумедними Сніговими Чоловічками, які обожнюють ловити рибку і грати. У Китаї команді допоможе мудрий старий китайський Дракон. Саме він і розповість, що знає Ялинку! Вона привела сюди команду рятувальників, яка зробила багато добрих справ.

Що ж буде далі - дізнаєтеся на виставі. Але головне, що все закінчиться добре. А як же інакше, коли надворі улюблений Новий рік! Чекаємо на вас!

Перелік подій