Схід-Захід

25.11 - 16.12 Подiй: 2
Театр Актор Київ, вул. Велика Житомирська, 40
Відгуків немає
від 80 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 80 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Схід-Захід»?

1. Це гостроактуальна постановка про наше життя.
2. Незвичайний погляд підлітків на сучасні проблеми в суспільстві.
3. Талановите режисерське втілення.

Дорослі звикли все сприймати через надбані шаблони, тому іноді так важливо почути неупереджену і не затьмарену стереотипами думку дітей і підлітків.

«Схід-Захід» – це вистава, в основі якої п'ять п'єс, написаних у межах проекту «Class Act: Схід-Захід». Ці твори написали підлітки з різних частин України. Усі вони пишуть про той світ, який їх оточує. Три з п'яти творів засновані на особистому досвіді. Це п'єси про страхи, очікування і дитячі мрії. Про жорстку дорослу реальність, але через призму безпосередності та щирості.

Як живеться дівчинці з невеликого містечка Клесів, у якому нелегальний видобуток бурштину є єдиним способом заробітку? А чи зможе знайти порятунок від тіней минулого і страхів війни юнак із Донбасу, який потрапив до мирного Харкова? Та й взагалі, як навчитися говорити самому і, що ще важливіше, чути інших? Адже саме так можна стати Людиною з великої літери.

Творці вистави серйозно поставилися до світу підлітків. Постановка вийшла справжньою: тут є місце для сміху і для сліз.

Режисер – Влада Белозоренко.

Чекаємо вас на цій зворушливій і глибокій виставі!

Актори

Схожі події

Чорний квадрат. Хто кого бажає 15 листопада 19:00, Пт Чорний квадрат. Хто кого бажає Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Хто кого бажає Вже не хочу 15 листопада Чорний квадрат. Хто кого бажає Український театр Придбати Чорний квадрат. Гола правда 14 листопада 19:00, Чт Чорний квадрат. Гола правда Одеса, Український театр від 120 грн. Чорний квадрат. Гола правда Вже не хочу 14 листопада Чорний квадрат. Гола правда Український театр Придбати Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Вій 13 листопада 18:30, Ср Вій Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Вій Вже не хочу 13 листопада Вій Одеський театр Опери та Балету Придбати