Щоденник молодого лікаря 12+

14.05 - 14.05 Подiй: 1
Відгуків немає
від 50 грн.
+38 (044) 222 00 22 Раді допомогти: з 09:00 до 21:00, пн.– пт. з 10:00 до 19:00, сб.– нд.
від 50 грн.
Обрати подію

Чому варто піти на виставу «Щоденник молодого лікаря»?

1. Ознайомитися з твором М. А. Булгакова.
2. Відчути всю небезпеку світу ілюзій.
3. Завдяки блискучій грі акторів зануритися в іншу реальність.

В основі вистави Театру на Подолі – однойменний цикл оповідань М. А. Булгакова – «Щоденник молодого лікаря». У них письменник зобразив у дещо зміненому вигляді ті реальні випадки, які відбувалися в його лікарській практиці.

Жанр постановки – «скорботний лист» або «історія хвороби». Доктору Бомгарту потрапляє до рук щоденник його товариша. У ньому Поляков описує муки людини, яка опинилась у полоні морфію. Сергій Поляков – теж лікар, при чому прекрасний фахівець. Вся біда в тому, що він – особистість тонкої душевної організації, а тому не зміг впоратися з особистим болем. Від Полякова пішла кохана дружина. І тепер все існування доктора наповнене тільки примарними спогадами про минуле.

Сергій Поляков тікає від реальності, занурюючись у світ наркотиків. Однак чи можна десь сховатися від свого болю? Чи є в цьому світі інша реальність? І головне – чи пам'ятає людина про те, що розплата за ілюзії неминуча?

Режисер і художник-постановник вистави – Віталій Малахов.

Постановка йде російською мовою.
Тривалість – 120 хвилин (без антракту).

Обов'язково приходьте подивитися цей сильний твір!

Актори

Схожі події

Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 22 квітня 19:00, Пн Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпро, Дніпровська Філармонія від 200 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 22 квітня Театр Воробушек здуває пил шарами Дніпровська Філармонія Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Імпровізація Воробушка 17 травня 19:00, Пт Імпровізація Воробушка Київ, Ліра від 200 грн. Імпровізація Воробушка Вже не хочу 17 травня Імпровізація Воробушка Ліра Придбати