24-pay-mark Created with Sketch.

Шопеніана. Пахіта

-
Відгуків немає
від 250 ₴
75 хв.
від 250 ₴
Обрати подію
Балет на 1 дію за мотивами новели Мігеля Сервантеса «Циганочка».Художниця по костюмах – Наталія БаданінаБалетні спектаклі «Шопеніана» та «Пахіта» в Одесі відбудуться в Одеському театрі опери та балету.

Чому варто піти у театр на виставу «Шопеніана», «Пахіта» в Одесі?

  1. Блискучі зразки хореографічного мистецтва.
  2. Чарівна музика та розкішне виконання.
  3. Прекрасний відпочинок у атмосфері краси та піднесення.

Балетні спектаклі «Шопеніана» та «Пахіта» в Одесі

«Шопеніана» – одноактний балет на музику Фредеріка Шопена. Постановка створена балетмейстером Михайлом Фокіним. Авторка відновлення – Надія Федорова. «Пахіта» – балет на одну дію, створений французьким композитором Морисом Равелем. Хореограф та автор лібрето – Георгій Ковтун.

П’янкий коктейль романтичних сюжетів та витончених рухів на сцені Одеської опери

Запрошуємо вас насолодитися незабутнім вечором в театрі! Вашій увазі – балетні постановки «Шопеніана» та «Пахіта». «Шопеніана» є чудовим зразком неоромантичного балету, який відобразив активні пошуки нових засобів вираження. Балетмейстер Михайло Фокін, знаний як хореограф-реформатор, у власній редакції цієї роботі, однак, зробив акцент на відновленні романтичних традицій. Оркестрове оформлення більшості мелодій належить композитору Морісу Келлеру. Приходьте, щоб отримати нові враження та по-справжньому відпочити у приємній компанії. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на балетні спектаклі «Шопеніана» та «Болеро» в Одесі?

Квитки ви завжди можете замовити онлайн. Для цього заходьте на сайт Concert.ua.