24-pay-mark Created with Sketch.

Шоу-програма "Магія мильних бульбашок"

від 350.00 ₴
Обрати подію

Чому варто побачити Шоу-програму «Магія мильних бульбашок» у Києві?

 1. Захоплива програма, що приємно вразить дітей та дорослих.
 2. Безпосередня участь глядачів у створенні сюжету.
 3. Незабутні враження та море позитиву для всіх.

Дитяча Шоу-програма «Магія мильних бульбашок» у Києві

Грандіозну шоу-програму для маленьких глядачів підготував творчий колектив Київського театру «Тисячоліття» та продюсерський центр Parovoz-UA. За гарний настрій гостей відповідатиме артистка оригінального жанру – неповторна Леді Двіж (Lady Dvizh)!

Шоу, якого ви ще не бачили, на сцені Малої Опери

На глядачів чекає багато цікавезних номерів, трюків, а також захопливий інтерактив. Кожна дитина зможе взяти участь у цікавих та веселих іграх. У програмі:
 • карколомні мильнобульбашкові трюки;
 • пухирі, заповнені димом;
 • величезний пухир з маленькими бульбашками всередині;
 • вогняні бульбашки;
 • чудовий мильний тортик;
 • пухирляндський парад планет;
 • неймовірний феєрверк з маленьких пухирців;
 • створення шолома та рукава з бульбашок для кожного учасника;
 • незабутня зустріч з веселими жительками Пухирляндії.
Програма триває 60 хвилин і розрахована на учасників від 5 років. До бульбашкової зустрічі!

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця. Та треба зазначити, що вистави театру не розраховані на дитячу авдиторію до 6 років. Дітям від 6 років ми можемо рекомендувати відвідувати подію театру "Маленький принц".
✅ Наші вистави рекомендовані до перегляду з 12 років
⌚ Середня тривалість з антрактом по подіях зазвичай 1,5 год
🛡️ У випадку повітряної тривоги: 1. До початку події: запрошуємо глядачів, що приїхали на подію, до укриття, й чекаємо 40 хв. Якщо повітряна скасована продовжуємо подію. 2. Під час події: подія зупиняється й ми запрошуємо глядачів до укриття й чекаємо 40 хв. Потім по ситуації. Якщо 50% події відбулося, подія вважається такою, що відбулася.

Де купити квитки на Шоу-програму «Магія мильних бульбашок» у Києві?

Поспішайте замовити квитки вже зараз – онлайн на Concert.ua.

Схожі події

Маленький принц. Раду Поклітару 14 липня 18:00, нд Маленький принц. Раду Поклітару Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 350 ₴ Маленький принц. Раду Поклітару Вже не хочу 14 липня Маленький принц. Раду Поклітару Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Extreme show PULSE від світових зірок Цирку Монте-Карло 27 липня 18:00, сб Extreme show PULSE від світових зірок Цирку Монте-Карло Київ, Палац спорту від 450 ₴ Extreme show PULSE від світових зірок Цирку Монте-Карло Вже не хочу 27 липня Extreme show PULSE від світових зірок Цирку Монте-Карло Палац спорту Придбати Походеньки лиса Микити. Музична вистава-гра 23 червня 12:00, нд Походеньки лиса Микити. Музична вистава-гра Дніпро, Дніпровська філармонія ім. Л Когана від 150 ₴ Походеньки лиса Микити. Музична вистава-гра Вже не хочу 23 червня Походеньки лиса Микити. Музична вистава-гра Дніпровська філармонія ім. Л Когана Придбати Фарбований лис 22 червня 18:00, сб Фарбований лис Київ, Театр "Вільні" від 300 ₴ Фарбований лис Вже не хочу 22 червня Фарбований лис Театр "Вільні" Придбати