24-pay-mark Created with Sketch.

Шоу-програма для дітей "Антифокусник"

20.07 - 28.07 Подiй: 2
Мала сцена Театру BEAT Київ, Мала Опера, вул. Дегтярівська, 5
Відгуків немає
від 350.00 ₴
від 350.00 ₴
Обрати подію

Чому варто піти на Шоу-програму для дітей «Антифокусник» у Києві?

  1. Чарівні фокуси для найменших.
  2. Неймовірно яскравий та веселий Віталій Гудіні на сцені.
  3. Море посмішок та гарний настрій для дітвори.

Шоу-програма для дітей «Антифокусник» у Києві

Запрошуємо маленьких глядачів та їхніх старших друзів на чудову шоу-програму «Антифокусник»! За назвою, яка інтригує навіть дорослих, схований цілий набір цікавих та незвичайних номерів. Дарувати незабутні враження публіці буде незрівнянний фокусник Віталій Гудіні, який зовсім нещодавно був талановитим вуличним магом і виступами у різних куточках світу заробляв «цукерки». І ось нарешті – став дипломованим фокусником!

Неймовірно цікавий світ магії у спеціальній програмі для дітей

У дивовижному шоу гармонійно поєдналися вуличні фокуси та справжня магія. Це буде не просто захопливо, але ще й дуже смішно. Тому що фокусник хоч і має диплом, але ще все-таки новачок, тож нерідко дивно плутає чарівні слова. Рекомендований вік – 4+. Чекаємо на кожного!

Де купити квитки на Шоу-програму для дітей «Антифокусник» у Києві?

Ви можете придбати квитки вже сьогодні на сайті Concert.ua.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 6 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 9 років, якщо дорослий не відвідує виставу - обов'язково очикує у файє. Дорослі, які супроводжують юних Глядачів, несуть відповідальність за їх поведінку в Театрі..
🛡️ У випадку повітряної тривоги: вистава проводиться у бомбосховищі, яке знаходиться в самій будівлі Київського культурного кластеру «Краків»

Схожі події

Чарівна лампа Аладдіна 19 липня 11:00, пт Чарівна лампа Аладдіна Одеса, Одеський театр юного глядача від 200 ₴ Чарівна лампа Аладдіна Вже не хочу 19 липня Чарівна лампа Аладдіна Одеський театр юного глядача Придбати Русалонька 27 липня 16:00, сб Русалонька Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ Русалонька Вже не хочу 27 липня Русалонька Одеський обласний театр ляльок Придбати Таємниці Невермору 23 серпня 17:00, пт Таємниці Невермору Ужгород, Закарпатський обласний музично-драматичний театр від 170 ₴ Таємниці Невермору Вже не хочу 23 серпня Таємниці Невермору Закарпатський обласний музично-драматичний театр Придбати ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ 21 липня 11:00, нд ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 250 ₴ ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ Вже не хочу 21 липня ВОВК ТА СЕМЕРО КОЗЕНЯТ Одеський обласний театр ляльок Придбати