24-pay-mark Created with Sketch.

Жарти Оффенбаха

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Оперета на 2 дії

«Жарти Оффенбаха» - виставу, що складається з двох одноактних оперет геніального французького композитора: «Чоловік за дверима» і «Звана вечір з італійцями». У списку більш ніж ста написаних Оффенбахом оперет ці назви - найвідоміші. Крім того, музика французького автора - життєрадісна, гедоністичних, легка, проте віртуозна і гранично складна для виконання - це свого роду тест для вокалістів на професіоналізм.

«Чоловік за дверима» - це такий собі парафраз на вічну тему про подружню невірність. З тією лише різницею, що в цій виставі ніхто нікого не зраджував, не змінює і не збирається. Чоловік в будуарі нареченої Сюзон виявився зовсім випадково. Сюзон і її подружка Розіта намагаються позбутися небажаного гостя, адже в спальню ось-ось повинен постукати чоловік. Але одночасно Сюзон намагається використовувати цю ситуацію, для того, щоб викликати ревність у занадто правильного і нудного чоловіка. Традиційна буфонада, побудована на неймовірною плутанини. «Чоловік за дверима» - це розумна і елегантна пародія на класичну мелодраму з її патетикою, пристрастями і «заламування» рук.

«Звана вечір з італійцями» - зовсім інша історія. Шуфлері хоче уславитися покровителем мистецтв і запрошує до себе додому високопоставлених гостей на звану вечерю, де повинні співати заїжджі італійські музиканти. Однак музиканти не приїжджають, Шуфлері - в розпачі. Його виручають дочка і її коханий. Вони переодягаються італійцями і рятують вечір. Кульмінація вистави - виступ «артистів з Мілана». Вони так стараються виглядати правдоподібно, так смішно перекручують слова, що глядачі одночасно насолоджуються чудовими музикою і співом - і вмирають від реготу.

Перелік подій