Сильніше пристрасті, більше, ніж любов

Про події

Театр на Подолі запрошує вас на захоплюючу комедію А.П. Чехова «Сильніше пристрасті, більше, ніж любов» у постановці геніального режисера Віталія Малахова. Яскраві сцени й веселі діалоги від знавця людських душ, Чехова - все для вас в Театральній вітальні в Києві. Приходьте обов'язково!

Головні герої потрапили в круговорот своїх амбіцій, і кожному тепер дуже важливо здобути перемогу. Але для цього комусь доведеться поступитися - і тут починається основний конфлікт.

У виставі об'єдналося одразу два водевілі Чехова: «Визнання» і «Ювілей». Кожен персонаж в п'єсі веде боротьбу за те, щоб залишитися собою, таким, яким є: не ідеальним, не кращим за інших. І виявляється, що можливість відстояти свої недоліки вища й сильніша, ніж інші пристрасті, якими напханий сюжет.

Усе це приправлено добрим чеховським гумором і дуже яскравими моментами. Отже, прийти й насолодитися виставою дійсно потрібно. Крім акторів, яких ви побачите на сцені в ролях Степаниди Степанівни, Андрія Андрійовича та інших героїв, над п'єсою також працюють:

• Художник постановник - Марія Погребняк

• Художник по костюмах - Ніна Руденко

• Музичне оформлення - Володимир Борисов

• Балетмейстер - Анжеліка Борисова

• Помічник режисера - Тетяна Антонова

Хочете розслабитися й отримати порцію гарного настрою? Тоді швидше замовляйте квитки - вони розлітаються дуже швидко.

Зустрічаємося в Театральній вітальні!

Купити квитки на виставу «Сильніше пристрасті, більше, ніж любов» в Києві можна у нас на сайті.

Concert.ua - квитки на найяскравіші та захоплюючі вистави в Києві!

Перелік подій