24-pay-mark Created with Sketch.

Сімейний альбом/Album di Famiglia

від 150.00 ₴
Обрати подію

Вистава «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві. Київський театр драми та комедії представляє трагікомедію «Сімейний альбом/Album di Famiglia».

Чому варто піти на спектакль «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві?

  1. Вкотре переосмислити роль сім'ї в житті людини.
  2. Відкрити для себе складний формат комедії масок.
  3. Отримати нові незвичайні враження.

Вистава «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві

Київський театр драми та комедії представляє «трагікомедію про вареники та 90-ті» – «Сімейний альбом/Album di Famiglia». Вистава є першою постановкою роботи видатного італійського режисера Маттео Спіацці в Україні. Автор відомий як активний популяризатор сучасної комедії масок. Не пропустіть яскравий спектакль.

Яскрава постановка Маттео Спіацці на сцені Київського театру драми та комедії

На вас чекає справжня подорож у часі. А точніше – в 90-ті, на зламі часу, коли розпався Радянський Союз і американські новинки стали заповнювати вітрини. У центрі уваги – українська сім'я, яка об'єднує три покоління. Так до чого тут вареники? – Приходьте, щоб все дізнатися. Незвичайний формат постановки, в якій всі актори грають у масках, забезпечить купу нових вражень.

  • Режисер-постановник – Маттео Спіацці.
  • Актори – Олег Стефан, Анастасія Пустовіт, Олександр Піскунов, Тетяна Круліковська й інші.
  • Тривалість – 1 година 30 хвилин, без антракту.

Де купити квитки на виставу «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Києві?

На сайті Concert.ua завжди можна вибрати найкращі місця й оформити квитки на виставу «Сімейний альбом/Album di Famiglia» в Київському театрі драми і комедії, онлайн або забрати в касі.

Схожі події

Сильні слабкі жінки 18 липня 18:00, чт Сильні слабкі жінки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 280 ₴ Сильні слабкі жінки Вже не хочу 18 липня Сильні слабкі жінки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої 16 липня 19:00, вт Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої Вже не хочу 16 липня Схоже на щастя. День народження А.Роговцевої МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Гуцулка Ксеня 09 вересня 18:00, пн Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 490 ₴ Гуцулка Ксеня Вже не хочу 09 вересня Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати