24-pay-mark Created with Sketch.

Скажений день

30.05 Подiй: 1
Відгуків немає
від 200 €
75 хв.
від 200 €
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «Скажений день» в Одесі?

  1. Весела детективна комедія, що триматиме увагу до останнього.
  2. Цікавий динамічний сюжет.
  3. Прекрасний вечірній відпочинок в театрі

Комедійний спектакль «Скажений день» в Одесі

Творчий колектив театру представляє жваву детективну комедію! В основі сюжету – п’єса Євгена Балакіна «Скільки коштує обручка?».
У складі творчої групи:
  • режисерка-постановниця Олена Озьорна;
  • хореографиня-постановниця Катерина Бойко;
  • художниця-постановниця Анастасія Ільченко;
  • помічники режисера Олена Озьорна, Дар’я Євдокимова.
Ролі виконують: заслужена артистка України Світлана Горчинська, Кирило Швець, Олена Озьорна, Валентин
Базаря, Дар’я Євдокимова, Аглая Найда.

Захоплива і весела історія на сцені Одеського драмтеатру

Весілля у житті кожного – надважлива подія, що асоціюється із початком чогось нового, захопливого, світлого. Та не для героїв вистави «Скажений день». Із назви уже можна зрозуміти, на що для закоханих перетвориться найщасливіша подія у житті. А конкретніше – на неочікувані, сповнені адреналіну пригоди морем кохання з прихованими підводними рифами. А все через те, що за штурвалом корабля кохання – капітан нафтового танкеру. Приходьте, щоб досхочу посміятися та дізнатися, до чого тут сейф…
  • Тривалість вистави – 1 година 15 хвилин.
  • Прем’єра відбулася 10 березня 2023 року.
  • Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «Скажений день» в Одесі?

Ви можете оформити квитки на сайті Concert.ua онлайн. Квитки в театр також можуть стати приємним подарунком рідним та друзям.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години - вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.

Схожі події

МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 05 липня 18:00, пт МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 05 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Конотопська відьма 26 травня 19:30, нд Конотопська відьма Київ, Центральний будинок офіцерів від 200 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 26 травня Конотопська відьма Центральний будинок офіцерів Придбати Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит 24 травня 19:00, пт Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Київ, Будинок архітектора від 290 ₴ Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Вже не хочу 24 травня Дивні люди. Що жінці добре, то мужику кредит Будинок архітектора Придбати Чоловік моєї дружини 28 травня 19:00, вт Чоловік моєї дружини Київ, Будинок Кіно від 300 ₴ Чоловік моєї дружини Вже не хочу 28 травня Чоловік моєї дружини Будинок Кіно Придбати