Скотний двір

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Скотний двір"?

1. Унікальний спектакль по культової повісті Дж. Оруелла, який поставив і показує тільки театр "Маскам Рад"
2. У Литві спектакль рекомендується до постановки в шкільних театрах - як "вакцинація" молоді від шкідливих звичок
3. Вистава - екологічний: всі декорації і реквізит виготовлені з вторсировини

Попереджаємо: дуже провокаційний жорсткий фарс з гострим політичним і соціальним підтекстом! Однак про серйозне - легко і весело! І кожен глядач зможе побачити в героях себе. Хто ти? Хто я?!

Вистава "Колгосп тварин" ( "Скотний двір") створений за повістю видатного британського письменника і публіциста, майстри антиутопії Джорджа Оруелла. Ця повість є культовою (поряд з антиутопическим романом «1984») для кількох поколінь читачів у всьому світі. Повість була видана в 1945 році. Саме з неї почалася світова слава письменника, якого стали називати новим Свіфтом.

У повісті гротескно і комедійно широкими майстерними мазками зображена еволюція свідомості тварин, які проживають на оборі, а також поступове переродження революційної романтики і безмежної свободи в диктатуру. Крилатим висловом з повісті є вираз: "Всі тварини рівні. Але деякі рівніші".

Спектакль поставлений на основі першого перекладу повісті Оруелла на іншу мову. Це був переклад, здійснений в 1947 році українським політичним емігрантом Іваном Чернятинський для "переміщених" людей.

Вистава є гострою сатирою не тільки на радянську, а й на сучасну дійсність. У ньому присутні одночасно елементи фарсу, гротеску, комедії та драми. Наприклад, фігура свині Наполеона - вождя всіх народів - поєднує риси багатьох диктаторів XX століття.

Рекомендується для сімейного перегляду з дітьми від 11 років. Для дітей - як "вакцинація": в Литві спектакль рекомендується до постановки в шкільних театрах - саме для "вакцинації" молоді від шкідливих звичок.

Чекаємо вас в театрально-виставковому залі Київської фортеці, вхід з бул. Лесі Українки між будинками № 12 і 14.

Перелік подій