24-pay-mark Created with Sketch.

СКРИПКА ОЛЕГ (ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА)

11.02 - 12.02 Подiй: 2
від 240 грн.
Обрати подію

Про події

Олег Скрипка запрошує на концерти: співатиме пісень, які об’єднують українців

У листопаді відбудуться концерти рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора, лідера культового гурту «Воплі Відоплясова», Олега Скрипки.

Програма концертів складатиметься з найкращих та улюблених пісень, які об’єднують українців, козацької героїки, формат виступу - як на фронті.

Пісні гурту "ВВ" співають мільйони вже 35- років, а особливістю колективу є вибухова енергетика живих виступів та переконливий патріотизм.

«Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції. Співаймо, як співали вчора та у давнину, - відкритим серцем. Наші пісні - велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня - нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов! Тож шануємо наших героїв/ живих, мертвих і ще ненародженних. Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!», - зазначив Олег Скрипка.Перелік подій

СКРИПКА ОЛЕГ (ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА) ДРОГОБИЧ

11 лютого 2023 19:00

Дрогобич, Народний Дім

Перейти до опису
від 240 грн.

СКРИПКА ОЛЕГ (ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА) СТРИЙ

12 лютого 2023 19:00

Стрий, Стрийський міський будинок культури

Перейти до опису
від 280 грн.