Скриптонит

10.10 - 10.10 Подiй: 1
від 1200 грн.
Обрати подію

Про події

Скриптоніт у Києві! Чекаємо на вас 30 травня о 20:00 у Stereo Plaza.

Чому варто піти на концерт Скриптоніта?

1. Цей концерт для поціновувачів якісного репу – один з найбільш очікуваних івентів року.
2. Емоційні треки та фірмова читка Скриптоніта – складові крутого вечора.
3. Гастролі артиста розписані на рік уперед: ловіть момент і візьміть максимум від спілкування з кумиром!

Скриптоніт у Києві: неповторний стиль і потужна енергетика

30 травня в Stereo Plaza відбудеться концерт талановитого та харизматичного репера Скриптоніта. Революціонер жанру та автор самобутніх треків подарує всім незабутній вечір. Головне – покликати всіх своїх і замовити квитки заздалегідь!

Концерт Скриптоніта – крутий шанс почути улюблені треки та насолодитися самобутнім флоу

Його називають Kendrick Lamar російськомовного хіп-хопу. Сам репер визначає свою творчість як «казахстанський реп», а справжнє ім'я популярного автора та виконавця – Аділь.

Роботи Скриптоніта вже кілька років активно збагачують напрямок затребуваного некомерційного репу. Його цінують за самобутній стиль, якісні ритми та фірмові біти. Скриптоніта жодного разу не слухав хіба що... та немає таких! Приваблює хлопець унікальною харизмою та магнетичною енергетикою. Ну, і, врешті-решт, просто так резидентами знакового лейблу Gazgolder не стають!

Близька та зрозуміла кожному тематика та нереальна атмосфера, коли ти – на одній хвилі з тисячею сердець – це довгоочікуваний концерт Скриптоніта в Києві!

Ви можете купити квитки на виступ Скриптоніта на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Перелік подій

Скриптоніт

10 жовтня 2020 20:00

Київ, StereoPlaza

Перейти до опису
від 1200 грн.