24-pay-mark Created with Sketch.

Скрудж, або Різдвяна пісня в прозі

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на спектакль "Скрудж, або Різдвяна пісня в прозі"?

1. Повірити в різдвяне диво.
2. Побачити інтерпретацію повісті Діккенса у виконанні Театру на Липках.
3. Познайомити дитину з театром.

"Різдвяна пісня в прозі" - твір Чарльза Діккенса, в якому живе справжній дух Різдва. Мабуть, це одна з найбільш популярних повістей у світовій літературі, що підтверджують численні екранізації та відсилання в мультфільмах і кінематографі.

Історія знайома багатьом. Ебінейзер Скрудж - скупий і черствий чоловік. Він не любить нікого і ніщо. Втім ні, у нього є одна пристрасть - гроші. А ось людей, добрі почуття та й просто посмішки викликають у Скруджа люту ненависть. Що вже говорити про свята, коли навіть найбідніші забувають про свої печалі і радіють.

Сім'я скнари давно змирилася з його характером, хоч племінник Скруджа все ще кличе дядька до себе в гості на Різдво. А самотній буркотун береже кожну копійку, не витрачаючи ні пенні на марну милостиню, економлячи на допомозі рідним і зарплатах підлеглим.

Здається, герой приречений нести своє похмуре, безглузде існування до самої смерті. Але ось у Святвечір трапляється щось таємниче: чоловікові являється дух, який передбачає розплату, що очікує на того після смерті. Але це тільки початок. Скруджу належить поглянути на своє минуле, сьогодення і майбутнє...

Приходьте в Центральний будинок офіцерів ЗСУ, щоб насолодитися цією глибокою історією в інтерпретації Театру на Липках (постановка Костянтина Дубініна).

Перелік подій