24-pay-mark Created with Sketch.

Слава героям

-
Відгуків немає
від 0 ₴
від 0 ₴
Обрати подію

Вистава «Слава героям» у Києві. Театр «Золоті Ворота» в Києві представляє постановку «Слава героям» у жанрі специфічної комедії.

Чому варто піти на спектакль «Слава героям» у Києві?

1. Спектакль був нагороджений престижною премією «Київська Пектораль».
2. Постановку високо оцінили глядачі України, Польщі, Німеччини.
3. Складні переплетення непростих тем у подачі професійних акторів – запорука яскравих вражень.

Вистава «Слава героям» у Києві

Запрошуємо вас у театр «Золоті Ворота» на спектакль «Слава героям» за п'єсою українського драматурга Павла Ар'є. Постановка-лауреат «Київської Пекторалі», яка здобула визнання сотень глядачів в Україні та за кордоном, не може залишитися в тіні вашого культурного життя.

Специфічна комедія «Слава героям» на сцені театру «Золоті Ворота»

Герої історії – Остап і Андрій, ветерани Другої світової війни у виконанні 30-річних акторів. Остап захищав незалежність України в складі УПА та виступав проти радянських і фашистських військ. Андрій – воїн радянської Червоної Армії, який боровся і проти фашистів, і проти Української Повстанської Армії.

Але сьогодні доля звела чоловіків, підготувавши їм зустріч у лікарняній палаті. Обидва чекають операції на серці. А війна... триває.

Не менш цікавий розвиток іншої сюжетної лінії – стосунки Анни та Петра (онучки та сина ветеранів). Все непросто, часом – смішно, нерідко – сумно. Але ж у любові є шанс?

Автор – Павло Ар'є.
Режисер – Стас Жирков.
Актори – Віталіна Біблів, Заслужений артист України Дмитро Рибалевський, Заслужений артист України Олексій Гнатковський, Дмитро Олійник, Ірина Ткаченко, Інна Скорина-Калаба.

Тривалість – 2 години 20 хвилин, з антрактом.

Для глядачів від 16 років.

Де купити квитки на виставу «Слава героям» у Києві?

Замовити квитки на виставу «Слава героям» в театрі «Золоті Ворота» в Києві онлайн або з доставкою можна на сайті Concert.ua.

Актори