24-pay-mark Created with Sketch.

Слава Комісаренко. Новий матеріал

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Зверніть увагу на правила відвідування концерту!

При собі необхідно мати:

  • Чинний внутрішній або міжнародний COVID19-Сертифікат
  • Довідку про негативний результат ПЛР- чи антиген-тесту коронавірусу SARS-CoV-2, що зроблений не більше як за 72 години до проведення заходу
  • Сертифікат про перенесену хворобу
  • Достатньо однієї вакцини

Автор мема про чик-чірик, зірка YouTub'a та саркастичний убивця поганого настрою – Слава Комісаренко – виступить у Львові, Вінниці та Києві.

Не сміятися з жартів Слави мега складно. Комік завжди обирає теми не лише максимально актуальні, а й усім зрозумілі. Доказ чому – мільйони переглядів виступів Слави Комісаренко на YOUTUBE.

Подача гумору у виконанні Слави Комісаренко – більше схожа на ведення особистого Щоденника, автор якого відчуває чудове почуття гумору.

Відкритий та прямолінійний Комісаренко порушує теми та розповідає про те, що оточує кожного з нас у повсякденному житті: друзі, стосунки, сім'я, робота, відпочинок. А нестандартний погляд коміка на звичайні речі робить його виступи по-справжньому кумедними.

З новим матеріалом Слава Комісаренко дасть свій сольний концерт. Не проґав можливість, стати частиною цього вечора, кількість квитків обмежена!

Збір гостей 18:00

Перелік подій