Stand-Up in UA. Слава Комісаренко

14.03 - 17.03 Подiй: 3

Про події

Чому варто піти на Stand-Up in UA?

1. Резидент Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

Слава Комісаренко повертається! Топовий комік представить абсолютно нову програму. Запрошені гості: Андрій Калмачевський та Коля Зирянов.

Stand Up шоу – це гумор, що не знає обмежень, та іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які є близькими всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і новий формат Stand-Up in UA надає сильного поштовху цьому напрямку. Цього разу на сцену повертається Слава Комісаренко. Восени 2018 року він вперше виступав перед українським глядачем. І його розривні концерти увінчалися шаленим успіхом! Тому тепер комік готує свіжу програму.

Слава Комісаренко – один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко здобув популярність та став одним з головних резидентів проекту STAND UP від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також стосунки зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні розсуди звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця та вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. А емоційність та артистизм Слави стали особливою родзинкою його виступів. При підготовці програм він ставить задачу не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні та важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтесь, наскільки багатий і якісний у Слави гумористичний арсенал.

Разом зі Славою виступатимуть Андрій Калмачевський та Коля Зирянов.

Коля Зирянов – перспективний український комік, який невпинно набирає обертів. Андрій Калмачевський – чемпіон першого сезону «Ліга Сміху» в складі команди «Два капитана 1955». Він також виступав зі Славою в осінніх концертах та зміг не просто «розігріти» публіку, а довести її до нестримного сміху! І цього разу саме для вас він представить свій новий матеріал.

Перелік подій

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко

14 березня 2019 20:00

Харків, ТКЦ (малый зал ХНАТОБ)

Перейти до опису
від 400 грн.

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко

15 березня 2019 19:00

Київ, Палац культури КПІ

Перейти до опису
від 200 грн.

Stand-Up in UA. Слава Комісаренко

17 березня 2019 19:00

Дніпро, БК Машинобудівельників

Перейти до опису
від 250 грн.