Великий Stand up. Слава Комісаренко та ін.

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Великий Stand Up?

1. Резиденти Великого Stand Up від Comedy Club Production
2. Гумор, який не знає обмежень
3. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади

Невичерпне гумор від Слави Комісаренко.

Білоруський комік Слава Комісаренко є одними з топових і затребуваних стендап-артистів.

Stand Up шоу - це гумор, який не знає обмежень, іронічні монологи про себе, навколишню дійсність і насущні проблеми, які близькі всім нам! В Україні стендап активно розвивається, і в цей раз приїжджають одні з найвідоміших стендаперов.

Слава Комісаренко - один з найсильніших білоруських гумористів сучасності. Він дуже швидко завоював популярність і став одним з головних резидентів проекту Stand Up від Comedy Club Production. Двометровий блондин найчастіше розповідає про своїх друзів, знайомих, а також відносини зі своєю коханою дівчиною. З одного боку, ці номери схожі на звичайні роздуми звичайної людини. Але спостережливість цього хлопця і вміння нетривіально подивитися на ситуацію роблять ці монологи по-справжньому смішними. При підготовці програм він ставить завдання не тільки повеселити публіку, а й обговорити серйозні і важливі теми. Він прагне, щоб на його виступах людям було і смішно, і цікаво. І ви здивуєтеся, наскільки багатий і якісний у Слави гумористичний арсенал.

Сьогодні жанр стендап особливо популярний. А секрет в тому, що коміки зі сцени діляться зі слухачами своїми думками і емоціями. Вони жартують над стандартними життєвими ситуаціями, які знайомі кожному. При цьому для них немає заборонених тем. Ви зможете розслабитися, посміятися від душі і отримати приємні спогади від концерту, адже сміх - це найкращий відпочинок! Саме такий вечір очікує глядачів на Великому Stand Up від Слави Комісаренка!

Тривалість програми 1,5 години.
Шоу-програма представлена російською мовою.
Рекомендується особам від 18 років.

Перелік подій