Смарагдове місто

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на оперу-казку «Смарагдове місто»?

1. Постановка буде цікава всій родині.
2. Ознайомитись із музичною класикою.
3. Провести час з улюбленими персонажами.

Саме американський літератор Лаймен Френк Баум вигадав історію про дівчинку, яка потрапила до Чарівної країни. Його твір «Чарівник країни Оз» полюбився дітям усього світу.

Існує кілька варіантів історії, чому Олександр Волков створив нову версію повісті. За однією – він просто хотів повправлятися в англійській мові. За іншою – його діти, Вівіан і Ромуальд, дуже хотіли прочитати цікаву книгу з татового кабінету, але не знали мови. У всякому разі, для нас важливо те, що Волков взявся за переклад дивовижної казки.

Переклад перетворився на переказ, а потім і в цикл окремих творів. Дороті стала Еллі, країна Оз – Чарівною країною, головна героїня – не сирота, а жила з мамою і татом, а ще Еллі з-під пера Волкова вийшла більш начитаною та освіченою. Спочатку в 1939 році, а потім зі значною переробкою в 1959 видається «Чарівник Смарагдового міста». Книга була настільки популярною, що на численні прохання маленьких читачів Волков пише ще п'ять продовжень.

Вистава «Смарагдове місто» – це не тільки подорож Чарівною країною, а й знайомство юних слухачів із класичною оперою. Еллі, Опудало, Залізний Дроворуб, Тотошко, Лев і інші розкажуть дітям про твори відомих композиторів. У постановці прозвучить музика Джузеппе Верді, Жоржа Бізе, Вольфганга Амадея Моцарта, Джоаккіно Россіні, Миколи Римського-Корсакова, П'єтро Масканьї, Гаетано Доніцетті, Джованні Паизиелло, Джакомо Мейєрбера, Енгельберта Хумпердінка...

Тривалість вистави – 2 години (є антракт).

Перелік подій