Смута

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

“Смута” – нова вистава Влада Троїцького , історично-психологічна трагедія за п’єсою геніального драматурга та театрального філософа KLIMа.

Масштабна театральна картина у три акти – щільне чуттєве занурення в період Смутних часів. Ставить на початок, дає можливість зсередини прожити зародження періоду, який потім відзначився стихійними лихами, важкою політичною, економічною, соціальною та державною кризою.

В основу вистави лягли події Смутного часу – періоду історії Московського царства з 1604 року до 1613 року, який розпочався з виступу Лжедмитрія I – самозванця, чиє походження та поява на історичній арені досі загадкові для істориків. Він, удаючи з себе сина Івана Грозного, який чудом уникнув замаху, підготовленого регентом Борисом Годуновим, з'явився на польсько-московському кордоні з військом донських козаків та польських добровольців.

Прихід Лжедмитра відбувся півтисячі років тому, але влада, вибір та смерть – це завжди сучасно. І коли починаєш вбирати, як до цього прийшли тоді, то розумієш що "Смута" – це потужний досвід руйнування, унікальна вакцина. Бо коли прожив в театрі – оминеш у житті.

Cмерть – вона дуже сучасна. Вибір будь-який, сміливість взяти на себе вибір – теж дуже сучасні. Сучасніть – це про життя. Щоб говорити про сучасність – треба розуміти цінність життя. Розуміти – це знайти баланс між смертю та життям.

Режисер, постановник, сценограф – Влад Троїцький
Драматург – KLIM
Музика – Влад Троїцький, Володимир Руденко, Олександр Мартиненко, Софія Баскакова, Маруся Іонова, Надія Голубцова
Художниця з освітлення – Астхік Григорян
Актори – Андрій Палатний, Олександр Мартиненко, Олександра Індік, Надія Голубцова, Ігор Димов, Семен Кислий, Маруся Іонова, Володимир Руденко, Софія Баскакова, Віра Климковецька, Володимир Лутіков, Влад Гоголь

Початок о 19:00, прохання бути завчасно, двері театру відкриваємо з 18:30.
Після старту вхід зупиняємо до антракту.

Перелік подій