Новорічний мюзикл "Снігова королева". Сила гарячого серця

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на новорічний мюзикл «Снігова королева»?

1. Цей новорічний подарунок від творців хітових спектаклів - мюзиклів «Н-у-у, Заєць, постривай-і-і - !!!», «Кіт у чоботях», «Нові новорічні пригоди Червоної Шапочки», «Рапунцель. Новорічне диво ».
2. Вистава, який підкорив глядачів Німеччини та інших європейських країн!
3. Для справжніх цінителів добрих дитячих уявлень, слід від яких назавжди залишається в душі кожної дитини!

В рамках гастрольного туру Відень, Берлін, Гамбург, Ганновер, Бремен, Дюссельдорф, Франкфурт-на Майні, Мюнхен, Вюрцбург, Хайльбронн, Ной-Ульм, Лімбург, Бюнде, Київ M & S Entertainment UG Germany і Театр пригод і фантастики «Каскадер» представляють Новорічний чарівний мюзикл «Снігова королева. Сила гарячого серця »

Прем'єра мюзиклу відбулася 3 грудня 2017р в столиці Австрії в м.Відень, в рамках європейського туру, який проходив в 16 містах Німеччини та Австрії.

Запрошуємо вас відвідати фантастичне, дивовижне новорічну виставу, яка всім припаде до душі. Тут дівчаток і хлопчиків чекають цікаві ігри, веселі конкурси, пісні і танці. І, звичайно, яке ж свято без довгоочікуваних гостей - Діда Мороза і Снігуроньки, які неодмінно запалять новорічну ялинку, заведуть дружний хоровод, який плавно перейшов в саму справжню казкову дискотеку.

А після веселої конкурсної програми юних глядачів чекає чудовий добрий спектакль «Снігова королева. Сила гарячого серця »за мотивами казки Г.Х. Андерсена. Прекрасна історія про добре серце, розтопити лід, яка просто не може залишити байдужим нікого з глядачів. Додайте до цього чудову музику, ефектні декорації, вишукані костюми, іскрометний гумор, віртуозну акторську гру, безліч акробатичних трюків і професійну хореографію, і ви зрозумієте, що обов'язково повинні разом з дітьми стати гостями нашого уявлення! Крім того, спектакль насичений інтерактивними елементами, а це значить, що хлопчики й дівчатка візьмуть активну участь у порятунку маленького Кая.

Сюжет казки відомий всім з дитинства: холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинка. Але вірна й віддана сестра хлопчика - Герда, подолавши всі труднощі і злигодні, за допомогою своєї любові змогла розтопити його. По дорозі Герді зустрічаються безліч персонажів - подружня пара ворон Карл і Клара, Принц і Принцеса, лісові розбійники і їх очільниця Маленька Разбойница, Північний Олень. Завдяки душевну красу дівчинки, всі вони стають її щирими друзями і допомагають пройти непростий шлях до палацу Снігової Королеви. Наш спектакль підходить для дітей всіх вікових категорій: і тих, хто вперше знайомиться з казковою історією і тих, хто знає її і гідно оцінить нове сценічне прочитання.

А після вистави кожна дитина абсолютно безкоштовно, зможе сфотографуватися з Дідом Морозом, Снігуронькою та улюбленими героями казки.

Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)
Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская
Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский
Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)
Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Перелік подій