Снігова королева. Казки з оркестром

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу "Снігова королева. Казки з оркестром»?

1. Можливість навчити дитину бачити і чути красу через казки
2. Дивовижне поєднання яскравої водної анімації і пісочного шоу з творами Едварда Гріга, Яна Сібеліуса, Курта Аттерберга та інших.
3. Вашій дитині точно сподобається спостерігати за тим, як казка стає дійсністю.

Найголовніша Снігова Королева країни - Ольга Сумська порадує маленьких глядачів та їхніх батьків читанням чарівної зимової казки Ганса Христіана Андерсена. Історія, на якій виросло не одне покоління.

У виконанні Національного ансамблю «Київська Камерата» прозвучать укутують в новорічну магію звуки класичних творів великих Едварда Гріга, Яна Сібеліуса та Курта Аттерберга. Художнім доповненням музично-літературного виступу стане барвиста водна анімація у виконанні Ангеліни Золотий і зачаровує пісочне шоу у виконанні Андрія Пісочного! Вперше на великій сцені ці два мистецтва зіллються на одному крані!

Унікальна техніка Ебру - це стародавнє мистецтво живопису по воді. Мозаїка танцюючих фарб - це світ дитячих фантазій, втілений в реальність. Малюнки піском додадуть чітких силуетів і динаміку. Яскрава палітра кольору і зачаровують водно-пісочний візерунки перетворяться в казкових героїв. На очах у глядачів оживуть справжні музичні картини в співтворчості з водою і піском!

Казка про диво, відданості і доброті подарує атмосферу різдвяного умиротворення не тільки дітям, а й дорослим. Ми чекаємо всю сім'ю, щоб перенести вас в музично-водно-казковий світ добра і чарівництва! Казка для дітей від 6 років. Подання проходить українською мовою.

Читає - Ольга Сумська
Диригент - Олег Маринченко
Водний живопис - Ангеліна Золота
Пісочне шоу - Андрій Пісочний
Продюсер - Новохатко Олена

Перелік подій