24-pay-mark Created with Sketch.

Снегозавр

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

На Північному Полюсі все незвично - наприклад, сніжинки такі великі, що якщо висунути язик і зловити одну, вже не потрібно буде вечеряти: ти відразу відчуєш себе ситим! І падають вони зі звуком, що нагадує барабанний бій марширує оркестру. Але те, що трапилося там в цьому році, здивувало всіх! Сам Ніколаус був спантеличений, а про ельфів і згадувати не варто.

На час новорічних свят підземний театр ТЕО перетвориться в сніжне королівство, де живуть веселі ельфи, садять чарівні боби і відкопували в льодах подарунки. Ельфи - працьовиті істоти, але дуже забудькуваті. І навіть можуть щось втратити по своїй забудькуватості. Наприклад, цілий спектакль!

Перед спектаклем за мотивами книжки Тома Флетчера "Снегозавр" діти разом з ельфами пройдуть квест і знайдуть все загубилися частини казки. Сам спектакль - мікс з театру тіней, ляльок та мюзиклу. Після вистави - бій сніжками та дискотека. Всі разом - насичена інтерактивна програма, яка розвеселить, змусить подумати і порухатися!

ВАЖЛИВО! Програма розрахована для дітей від 5 до 12 років. До зали допускаються тільки діти, дорослі чекають закінчення вистави в вітальні театру.

Перелік подій