24-pay-mark Created with Sketch.

Снігова королева

-
Відгуків немає
від 0 ₴
100 хв.
від 0 ₴
Обрати подію
Спектакль «Снігова Королева» у Києві відбудеться з 16 грудня по 29 грудня 2023 року в Київському академічному театрі юного глядача на Липках.

Чому варто піти у театр на виставу «Снігова Королева» у Києві?

  1. Святкова вистава за однією з найулюбленіших казок дитинства.
  2. Захопливий та повчальний сюжет.
  3. Подія, що надовго залишить по собі яскраві спогади.

Спектакль «Снігова Королева» у Києві

«Снігова Королева» – казкова вистава за знаменитим твором видатного письменника Ганса-Христіана Андерсена. Пишні декорації, красиві костюми, неймовірно цікавий сюжет та прониклива акторська гра – запорука прекрасного вечора в театрі. Не пропустіть!

Добра та мудра казка на сцені Театру на Липках

На початку вистави глядачі дізнаються про криве дзеркало, яке було створене могутнім тролем і відображало все прекрасне як недолуге та смішне. Одного дня дзеркало розбилося, а його маленькі скалки розлетілися світом, потрапивши в очі та серця людей… «Снігова Королева» – це мудра притча про мужність та волю, вірність та чуйність, про щире дитяче серце, яке не здолають холодні чари Снігової Королеви. Маленька Герда, що пройшла через складні випробування небезпечною подорожжю, є прикладом незламності та людяності для глядачів. Тривалість вистави – 1 година 40 хвилин. Рекомендовано для глядачів від 7-ми років. Приходьте всією родиною!

Де купити квитки на спектакль «Снігова Королева» у Києві?

Квитки ви можете замовити просто зараз на сайті Concert.ua.