Собака на сіні

Про події

Несподіваний формат класичного твору! Запрошуємо вас на спектакль «Собака на сіні» у виконанні акторів київського Класичного Художнього Альтернативного Театру.

Постановка «Собака на сіні» - справжня сенсація в творчому житті КХАТ! Ви побачите чудову ліричну комедію в ефектному іспанському стилі. Феєричний спектакль перетвориться на яскраве свято, в якому будуть трюки з фехтуванням, енергійні танці під звуки емоційної іспанської гітари і несподівані перевтілення. Таким сюжетом творці постановки ще раз підкреслять сенс відомої цитати: «ні в величі насолоду, а в тому, щоб Душа могла здійснити свою Надію».

У репертуарі театру КХАТ «Собака на сіні» Лопе де Вега - найскладніша постановка. Прем'єра вистави отримала масу позитивних відгуків української та зарубіжної преси. Версія творчого колективу КХАТ - більш глибока і смислова, в порівнянні з сюжетом однойменного фільму.

Ритм подій вистави - просто шалений. Завдяки цьому глядачі постійно знаходяться в найбільш суперечливих станах, переходячи від сміху до сліз і - навпаки.

Подібний ефект від перегляду класики може говорити тільки злагоджена робота режисерів і акторів КХАТ. Європейський рівень постановок привертає увагу не лише вітчизняних, а й зарубіжних глядачів і критиків. І якщо ви готові долучитися до високого мистецтва, отримати незабутні емоції, - обов'язково приходьте на виставу!

Перелік подій