24-pay-mark Created with Sketch.

Сон літньої ночі

від 250.00 ₴
Обрати подію
Спектакль «Сон літньої ночі» у Києві відбудеться у Київському драматичному театрі на Подолі.

Чому варто піти у театр на виставу «Сон літньої ночі» у Києві?

  1. Незвичайна комедія за Вільямом Шекспіром.
  2. Теми та ідеї, що пожвавлюють уяву.
  3. Незабутні враження від перегляду.

Спектакль «Сон літньої ночі» у Києві

Запрошуємо вас на унікальну виставу, що дозволить зовсім по-іншому поглянути на жанр комедії. У постановці за п’єсою Вільяма Шекспіра кожен знайде щось для себе. А переконлива акторська гра не залишить жодного шансу глядацькій байдужості.

Сон як засіб порятунку, жарти – як механізм виживання

Неординарна історія – особливий погляд на сон як царину незвідану та унікальну. Уві сні ми маримо тим, чого не маємо у житті, боїмося прокинутися і не побачити бажаного… І той самий сон інколи – справжня кара, адже пробуджує у нашій свідомості нескорені прагнення, яким не місце у реальності. «Сон літньої ночі» – це також міркування про те, що часом сміх та гумор набувають нового кольору, а сльози від сміху – ранять серце. То чи не захистом ніжної душі від бруду стають у цьому випадку жарти? – Про це та багато іншого розповість неймовірна вистава. Приходьте за яскравими, незабутніми емоціями! Вистава для аудиторії 16+. До зустрічі!

Де купити квитки на спектакль «Сон літньої ночі» у Києві?

Замовити квитки ви завжди можете онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Ти моє все 19 липня 18:00, пт Ти моє все Київ, Bel etage від 229 ₴ Ти моє все Вже не хочу 19 липня Ти моє все Bel etage Придбати Гуцулка Ксеня 09 вересня 18:00, пн Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 490 ₴ Гуцулка Ксеня Вже не хочу 09 вересня Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Безталанна 26 листопада 19:00, вт Безталанна Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 590 ₴ Безталанна Вже не хочу 26 листопада Безталанна Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати Випадкові знайомства 20 липня 18:00, сб Випадкові знайомства Одеса, Beit Grand (Єврейський культурний центр) від 200 ₴ Випадкові знайомства Вже не хочу 20 липня Випадкові знайомства Beit Grand (Єврейський культурний центр) Придбати