Stand up Лавочка. Встигнути до 30-ти

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на Stand up Лавочка. Встигнути до 30-ти?

1. Смілива комедія на актуальні теми
2. Гумор, заснований тільки на реальних подіях
3. Це абсолютно новий формат для жанру стендап-комедії

Що таке Stand up Лавочка? Це, свого роду, театральна постановка, тільки в жанрі Stand up. Що це означає? Немає четвертої стіни. Це розмова одразу трьох стендап-коміків одне з одним і з глядачем.

По суті, Stand up лавочка нічим не відрізняється від інших лавок, на яких збираються люди. Різниця тільки в тому, що наша лавочка стоїть у театрі, і бесіду ведуть дуже смішні люди.

Цього разу будуть:

- Микита Шевчук - один з кращих імпровізаторів країни. Людина, яка щодня прокидається о 5 ранку, щоб у прямому ефірі радіошоу "Happy ранок" на Хіт Fm веселити людей, що стоять у пробці;

- Настя Дерська - не єдина, але безумовно найкраща дівчина-комік нашої країни; дама без цензури і стоп-крану. Після її одкровень жінки починають голосніше аплодувати, а чоловіки більше курити. Або навпаки. Залежить від її настрою;

- Денис Дума - один з найбільш відвертих стендап-коміків, особистий психолог самого себе. Якби був фестиваль "Іронії", цей хлопець виграв би його, без всяких сумнівів. Але поки такого фестивалю немає, Денис сміливо забирає номінації на стендап-фестивалях.

Друзі, вам це теж сподобається.

Наша лавочка стоїть у кінотеатрі "Ліра" за адресою: вул. Велика Житомирська, 40. Чекаємо вас 24 березня.
Не запізнюйтесь. Почнемо вчасно. Рівно о 20:05.

Перелік подій