Старомодна комедія

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Будь-який вік покоряється коханню. З цим висловом погодяться мабуть все. При чому, що в 20, що в 40, що в 60 ця любов може бути яскравою, справжньою і змітає все на своєму шляху.

"Старомодна комедія" - це класична мелодрама часів СРСР. Одна епоха змінює іншу, речі втрачають свої назви і набувають нові, а людина так залишається назавжди самим собою. Написана понад 40 років тому п'єса - більш ніж актуальна і сьогодні. І історія зароджуються почуттів двох самотніх і літніх людей здатна схвилювати глядача все з тієї ж силою. Тим більше, коли ця історія розказана акторами театру сучасно і талановито.

Пристойний санаторій на березі Балтійського моря з чінним розпорядком дня і налагодженої дисципліною. Але його звичний уклад раптом починає порушувати новоприбула мила і незвичайна жінка, по професії касирка цирку.

Головний лікар намагається налагодити життя установи, роблячи недисциплінованій пацієнтці попередження. Однак незабаром чоловік починає розуміти, що відчуває до недбайливої жінці почуття, зовсім далеке від роздратування. Так зароджується любов цих двох ...

П'єса "Старомодна комедія" була написана драматургом Олексія Арбузова ще в 1975 році. А вже через 3 роки по ній був зняти однойменний фільм з Алісою Фрейндліх і Ігорем Владіміровим в головних ролях. Колектив "Театральній вітальні" вдихнув нове життя в цю історію.

Тривалість ліричної комедії - 1 година 40 хвилин (без антракту).

Перелік подій