StarSeries i-League CS:GO. Season 4

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на StarSeries i-League CS:GO. Season 4?

1. Кращі команди світу. Почнуть турнір 16 команд, але до плей-офф вийдуть лише 8 найсильніших і їхні матчі ти зможеш побачити наживо. А з огляду на зоряний склад, фінал буде не гірше ELEAGUE Major!
2. Кількість місць обмежена. Ти ж знаєш, що "Київ Кіберспорт Арена" невелика? А значить і потрапити туди зможуть лише справжні фанати, найшвидші і везучі - ті, хто встигне отримати заповітний квиток. У тебе є можливість стати одним з них.
3. Автографи та фото з кумирами. Так, Арена невелика, але це робить атмосферу всередині особливою. Гравці обов'язково звернуть на тебе увагу, iз задоволенням зфотографуються або підпишуть твою кепку. B кого з твоїх друзів є автограф Fallen або селфі з Niko?

Фінал StarSeries i-League CS: GO це 16 найсильніших команд, які будуть боротися за титул чемпіона 4 сезону і $300.000. Побачити це вживу зможуть лише ті, хто встигне купити квиток, адже їх кількість буде обмежена стінами "Київ Кіберспорт Арени".

StarSeries i-League CS: GO пройде з 17 по 25 лютого і буде розділений на 2 основні етапи: групову стадію, яка пройде без глядачів і плей-офф, квитки на який можна придбати за посиланням.

Двері "Київ Кіберспорт Арени" відкриються для глядачів на 3 вирішальних дня турніру: 23, 24 і 25 лютого. Це відмінний шанс побачити гру улюблених команд наживо, поспілкуватися з професiйними гравцями або навіть отримати автограф.

Приходь підтримати своїх кумирів!

Перелік подій