Перша Україномовна Стендап Комедія

28.02 - 27.03 Подiй: 2
від 99 грн.
Обрати подію

Про події

Перша Україномовна Стендап Комедія – це новий крок українського стендапу, свіжий подих стендап-комедії рідною мовою, в якій кожен впізнає себе!

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про те, що відбувається з нами і навколо нас. На концерті кожен з присутніх стає частиною стендап-комедії. Коміки діляться з глядачами своїми думками та емоціями, які не залишать байдужим нікого!

Перша Україномовна Стендап Комедія – НОВА ПРОГРАМА!

• ІВАН ЖОРНОКЛЕЙ – киянин з амбіціями приїжджого, стендап-комік, засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency». Іван знайомить глядачів зі стендапом і може розповісти про них те, що вони самі не знали.
• МАКСИМ КРАВЕЦЬ – справжній сімейний експерт, людина, яка одружена вже півроку і десять років. Його жарти націлені на побутові проблеми, взаємовідносини з жінкою та родиною. А ще Максим – фіналіст проекту «Комік на мільйон» на телеканалі «ICTV», автор та актор гумористичного проекту «#шоуюри» на телеканалі «1+1», кіноактор та кіносценарист.
• СВЯТОСЛАВ МАРЧЕНКО – комік, якому не сидиться на місці. Він народився в місті Городище, навчався в Черкасах, живе в Києві, а померти походу збирається в Парижі. На його рахунку безліч виступів на багатьох стендап майданчиках країни. На додачу, Святослав Марченко, пише сценарії для телевізійних гумористичних проектів України.
• ВОЛОДИМИР ЄВЧУК – людина, яка відростила бороду, щоб не носити з собою паспорт. Також, Володимир, переможець проекту «Розсміши коміка», чемпіон Рівненської «Ліги сміху» 2017 та автор гумористичних телевізійних проектів України.
• СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української філології. Лютий Народознавець, який розповідає про те, чим живе його єдине кохання – БАТЬКІВЩИНА. Переможець «Розсміши коміка», учасник телевізійного фестивалю «Ліги Сміху», автор і учасник гумористичних проектів.

Чекаємо вас на Першій Україномовній Стендап Комедії від Івана Жорноклея, Максима Кравця, Святослава Марченка, Володимира Євчука та Сергія Степанисько!

Тривалість програми 1,5 години. Шоу-програма представлена українською мовою. Рекомендовано особам від 18 років.

Після концерту на вас чекає – Святкова ДИСКОТЕКА:
• Спілкування з коміками;
• Імпровізація;
• Настільні ігри;
• Танці;
• Спеціальне меню на бар та кухню.

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Перелік подій

Перша Україномовна Стендап Комедія

28 лютого 2020 19:00

Київ, Київський драматичний театр "Браво"

Перейти до опису
від 99 грн.

Перша Україномовна Стендап Комедія

27 березня 2020 19:00

Київ, Київський драматичний театр "Браво"

Перейти до опису
від 99 грн.