24-pay-mark Created with Sketch.

Сто тисяч

-
Відгуків немає
від 2.53 €
120 хв.
від 2.53 €
Обрати подію
Спектакль «Сто тисяч» у Запоріжжі відбудеться у Запорізькому академічному обласному театрі юного глядача.

Чому варто піти у театр на виставу «Сто тисяч» у Запоріжжі?

  1. Цікава сценічна інтерпретація твору видатного класика.
  2. Колоритні образи персонажів містичної історії.
  3. Багато приводів замислитися і зробити важливі висновки.

Спектакль «Сто тисяч» у Запоріжжі

Колектив театру представляє містичну історію на 2 дії за однойменною трагікомедією Івана Карпенка-Карого. Ролі виконують: заслужені артисти України Любов Фриган, Максим Березнер, Сергій Цевельов; Інна Яновська, Назар Баранніков, Віктор Латишев та інші. Режисер-постановник – Геннадій Широченко. Композитор – В’ячеслав Тодика. Хореограф – Маріанна Фортус.

Нове втілення геніального твору української драматургії на сцені Запорізького театру молоді

Твір корифея українського театру не втрачає актуальності і в наш час. Особливо цікавим буде перегляд завдяки сучасному режисерському погляду на відому історію – без «шароварщини» та ілюстрацій селянського життя. Вашій увазі – дивовижна містична історія, в центрі якої – жадібний Герасим Калитка, для якого на шляху до наживи й збагачення навіть сумнівна афера – цілком прийнятна. У виконанні талановитих акторів максимально яскраво розкриється образ людини, охопленої шаленою пристрастю. Це сильний потяг, що пробуджує таємничу силу. А далі вже – втрата душі та дорога до моральної прірви. Тривалість – 2 години 10 хвилин.

Де купити квитки на спектакль «Сто тисяч» у Запоріжжі?

Замовити квитки дуже зручно онлайн на сайті Concert.ua. Купуйте електронні квитки собі, рідним і друзям лише за декілька кліків!