Street Jazz

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Усім шанувальникам вільного і мінливого джазу Marco Concert присвячує унікальний проект Street Jazz!

Це, мабуть, кращий формат для поціновувачів жанру. На концертах прозвучить улюблена музика з кінофільмів Вуді Аллена, композиції легенд джазу і сучасних виконавців - Біллі Холідей, Zaz та інших талановитих джазистів. І якими б різними не були програми вечорів, об'єднує всі ці події від Marco Concert особлива атмосфера, в якій, здається, можна розчинитися...

Хочеться справжнього свята для душі? Наша афіша допоможе знайти концерт, який подарує особливі емоції і глибоку естетичну насолоду. Головним «провісником» волелюбного джазу на вечорах Street Jazz у столиці став український джазовий колектив Urban Gypsy. Його учасники є визнаними майстрами у своєму напрямку. Виконання Urban Gypsy - це дивовижне поєднання акустичного звучання, запальних циганських ритмів і яскравого настрою.

Street Jazz - це проект, що дозволяє проникнути в саму суть жанру. Згадати його видатних представників, простежити еволюцію джазу від періоду зародження до сучасності. Незабутні моменти, які пам'ять прокручує знову і знову, - це Street Jazz!

Не відмовляйте собі в можливості купити квитки і відвідати найцікавіші події в Києві. Замовлення просто оформити на нашому сайті!

Перелік подій