Стриптиз

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Чому варто піти на виставу «Стриптиз»?

1. Назва постановки - дуже оманливе, або тільки не для вас? - Приходьте, щоб зрозуміти.
2. У цьому спектаклі багатогранний «Театр на Чайній» доторкнеться до жанру комедії абсурду.
3. Незвичайна сценографія гармонійно поєднується в спектаклі з захоплюючим сюжетом.

«Театр на Чайній» представляє виставу в жанрі комедії абсурду - «Стриптиз». Ще не бачили цю постановку? - Тоді обов'язково приходьте.

Відгуки глядачів - досить втішні. В основі сюжету - однойменна п'єса польського драматурга Славоміра Мрожека. Написана понад півстоліття тому робота досі актуальна, хоча інтерес театралів до неї - непостійний. А ось на Чайній побачили в п'єсі чимало цікавого і вирішили розповісти про це вам.

За словами директора Театру, Олександра Онищенка, творчість Мрожека - це погляд на людину під мікроскопом. І тепер актори спробують розібрати складну схему на прикладі двох цікавих образів. Герої з'являються на сцені з... великих коробок.

Нове середовище - надзвичайно незвична для обох чоловіків, які звикли до самого звичайного ритму життя. Ця ситуація для них - стресова. Але подібні обставини змушують задуматися над цінністю і значенням свободи в нашому житті, над складністю вибору як такого.

«Театр на Чайній» працює для сучасного глядача і націлений на глядача майбутнього. Тому чекайте вражаючою постановки. Режисура та виконання: Олег Фендюр, Володимир Ангел. Тривалість: 60 хвилин. Чекаємо Вас!

Перелік подій