24-pay-mark Created with Sketch.

Майстер-клас з малювання об'ємних картин з вином

-
Відгуків немає
від 0 грн.
140 хв.
від 0 грн.
Обрати подію
Майстер-клас з малювання об’ємних картин з вином у Львові відбудеться в Арт-студії «Простір Мрій».

Чому варто піти на майстер-клас з малювання об’ємних картин з вином у Львові?

  1. Опанувати нову ефектну техніку малювання.
  2. За короткий час створити власну унікальну роботу.
  3. Отримати неймовірне задоволення від творчого процесу та приємної компанії.

Майстер-клас з малювання об’ємних картин з вином у Львові

Захопливу подію буде проведено під керівництвом професійного художника, який протягом 2-3-х годин навчить вас працювати із текстурною пастою і створювати неймовірно красиві тривимірні картини. Навчання проводять лише вакциновані художники із дотриманням усіх санітарних норм.

Створення дивовижних об’ємних картин в Арт-студії «Простір Мрій»

Взяти участь у майстер-класі можуть усі охочі, навіть новачки у малюванні. Для роботи кожен гість отримає усі необхідні матеріали: акрилові фарби, пензлики, полотно, мольберт, фартухи. Тему для картини обирає художник, про що буде повідомлено заздалегідь зручним для вас месенджером, а також на сайті організатора. Якщо ви побажаєте працювати за іншою темою, зможете записатися на іншу дату майстер-класу. Учасники заняття змальовуватимуть, слідкуючи за роботою керівника, або малюватимуть на власний смак. Майстер-клас проводиться у комфортній студії, у невеликій групі. Картина створюється з використанням простої і при цьому ефектної техніки за допомогою текстурної пасти із рідким акрилом. Власну роботу можна забрати одразу по завершенню заняття. Із приємних деталей – частування гостей білим вином або, за вашим бажанням, кавою та чаєм. Тривалість – 2,5 години. До зустрічі!

Де купити квитки на майстер-клас з малювання об’ємних картин з вином у Львові?

Просто зараз квитки можна замовити онлайн на сайті Concert.ua. Не втрачайте нагоди чудово провести час у приємній компанії.