Сухішвілі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

15 лютого на сцену Музкомедії ввірвуться неймовірні та неперевершені «Сухішвілі». 100 танцюристів і 2500 костюмів, дивовижний оркестр і унікальні інструменти.

Чому варто піти на концерт ансамблю «Сухішвілі» в Одесі?

1. Закохатися в чудових танцюристів з першого погляду.
2. Насолодитися новою програмою знаменитого колективу.
3. Отримати потужний заряд бадьорості та пережити яскраві емоції.

Національний балет Грузії «Сухішвілі» на сцені театру музкомедії

15 лютого неперевершені майстри танцю «Сухішвілі» виступлять на сцені Музкомедії. Шикарні народні костюми, божественна грація, музичні барви концерту – неймовірна насолода!

Театр музкомедії – один з найбільш сучасних в контенксті технічного оснащення майданчик Одеси. Тут будуть створені всі умови для того, щоб геніальний ансамбль максимально розкрив свою майстерність перед публікою. На вас чекають 2 години суцільного естетичного задоволення!

Виступи ансамблю «Сухішвілі» Одеса завжди чекає з радістю та нетерпінням.

Сьогодні учасники балету є законодавцями моди та героями фільмів і книг.

Грузинський балет «Сухішвілі» в Одесі

Жителі та гості Одеси побачать нову програму. Ексклюзивні номери, сміливі постановки, неповторна майстерність – знову затвердять балет у званні «Восьмого дива світу» та колективу, що кидає виклик гравітації.

У творчості ансамблю – багатовікова історія грузинського народу, благородство національного характеру. В кожній постановці оживають музичні картини, що наповнюють фантазію глядача. Не випадково «Сухішвілі» були першим ансамблем народного танцю, який запросили виступити в знаменитому театрі «Ла Скала».

Концерт «Сухішвілі» – це свято танцю, яке неможливо забути!

Де купити квитки на концерт ансамблю «Сухішвілі» в Одесі?

Замовляйте квитки на концерт ансамблю «Сухішвілі» в Театрі музкомедії Одеси на сайті Concert.ua. Поспішайте забронювати кращі місця!

Перелік подій