Сухішвілі

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Зустрічайте легендарних Сухішвілі в Києві! Концерти вашого улюбленого ансамблю відбудуться в Палаці Україна з 8 по 11 березня.

Аншлаги супроводжують яскравих грузинських танцюристів всюди. Не стануть винятком і концерти в столиці. Тому радимо поквапитися із замовленням квитків!

Вас знову вразить грандіозне шоу, в якому втіляться грація, енергія і вишукана геометрія танцю. Вся краса хореографії Сухішвілі сконцентрується на головній сцені країни.

Ансамбль Сухішвілі - колектив унікальний. Чудові танцюристи змогли вразити навіть вимогливу міланську публіку. Подумати тільки: зал «Ла Скала» вибухав оваціями на біс тричі! Завіса підіймалася перед досвідченою публікою аж 14 разів! Із цим успіхом прийшла світова слава.

New York Post, The Washington Post, Daily Mirror та інші авторитетні видання наперебій стали публікувати схвальні відгуки про майстерність неповторних танцюристів.

Колектив із багатою історією був заснований у 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. Вони подарували нам справжню коштовність, об'єднавши у своїй творчості культуру Східної і Західної Грузії.

Сьогодні керівниками знаменитого ансамблю є внуки його творців. У пристрасному танці колективу чарівним чином поєднуються сміливість і ніжність, складні стрибки і відточені па. Обов'язково приходьте, щоб побачити все на власні очі!

Перелік подій