24-pay-mark Created with Sketch.

СУПЕРДОКТОР НЕ НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

SUPERDOKTOR
Чи не новорічні пригоди
Веселе і повчальне дійство для дітей від 3 до 10 років.
Унікальний сюжет за участю улюблених персонажів мультфільмів і казок!
Разом з героями діти відправляться в короткий, але захоплюючу подорож, переживуть безліч пригод і дізнаються, як дружба і доброта допомагає впоратися зі злістю і жадібністю. А допоможуть в цьому молоді професійні актори, яскраві костюми і двометрові артисти-ляльки!

... Одного разу п'ятеро друзів з джунглів зустрічаються, щоб весело зустріти Новий рік. Але раптом один з них засумував - Лева не привітали з іменинами ... А насправді звірі вирішили влаштувати сюрприз! ЗЕБРА, ЖИРАФА і НОСОРОГ приготували величезний торт у подарунок ЛЬВУ. Поки все веселилися і танцювали КРОКОДИЛ не встояв перед спокусою і з'їв все цукрові прикраси з торта! Ах як сильно розболівся його животик! Що ж робити? Кого покликати на допомогу ?! НУ, звичайно, СУПЕРДОКТОРА! Звірі мчать до нього і просять врятувати КРОКОДИЛА. І все разом відправляються в небезпечну подорож по хвилях в зворотний шлях! Шторм! СУПЕРДОКТОР падає за борт. Але він відважний і сміливий, його не злякала навіть зла АКУЛА. Нові спритні друзі: морська ЧЕРЕПАХА, КРАБ, восьминоги допомогли СУПЕРДОКТОРУ вибратися зі складної ситуації. Ура! Перемогла дружба!
Тепер СУПЕРДОКТОР вилікує КРОКОДИЛА.

Зустрічаємося у Новорічної ялинки перед входом в зал для глядачів!

У уявлення багато ігрових моментів за участю всіх дітей, без залучення до сцени тому спектакль проводиться з дотриманням всіх санітарних норм.

Після вистави ви зможете зробити фото на пам'ять з полюбився героєм казки.

Тривалість 60 хв
Дітям до 4-х років вхід вільний без надання окремого місця, на руках у дорослого

Перелік подій