24-pay-mark Created with Sketch.

Свинка Пеппа. Дідморозний настрій

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

Запрошуємо вас до казкового світу безхмарного дитинства! У київському Палаці культури КПІ для всіх дітей - дивовижний сюрприз до свята Святого Миколая – суперінтерактивне новорічне шоу «Свинка Пеппа: Дідморозний настрій».

Феєричне театральне дійство створене за мотивами дитячого мультфільму. «Свинка Пеппа. Дідморозний настрій» сподобається всім малюкам, навіть тим, хто ще не встиг захопитися знаменитим британським мультиком.

Мультсеріал про добру, милу та чуйну Свинку Пеппу обожнюють діти більш ніж 180 країн світу, але тільки українським дітлахам пощастило найбільше: їх чекає жива зустріч зі своїм казковим кумиром! Їм дозволять не лише спостерігати за подіями на сцені, але і погратися із своєю улюбленою героїнею.

До компанії бешкетників обов’язково приєднаються інші знайомі персонажі: мама Свинка і Тато Свин, молодший братик Пеппи - Джордж та її найкраща подруга Овечка Сьюзі. Ви побачите також Зебру Зої, Кролицю Ребекку та Поні Педро. Вони під час виступу співатимуть, танцюватимуть та знайдуть час, аби весело погратися з малюками, які прийшли на свято!

Хлопчики, дівчатка та їх батьки, Свинка Пеппа зі своїми численними друзями з нетерпінням чекають вас на новорічному шоу! Дітям до 3-річного віку вхід безкоштовний.


Перелік подій