Ой, хто чекає Миколайчика

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Ой, хто-хто чекає Миколайчика?.. Та, непевно, усі! І святий Миколай не забариться! Цьогоріч він обов’язково навідає київських діток в кінотеатрі «Кінопанорама» чекайте на неймовірне передноворічне свято «Ой, хто чекає Миколайчика?!»

Усі дітки, які завітають на цьогорічне передноворічне свято, приурочене Дню святого Миколая, потраплять у чарівний світ доброї казки, де досхочу награються і підготуються до зустрічі сивочолого дідуся Миколая-Чудотворця. На їхній дорозі зустрінуться весела Ангелинка і кмітливий помічник Дзвіночок. Завдяки цим героям дітки з легкістю здолають перепони, створені Чортенятком і Привидом. Врешті вони зможуть допомогти Чарівній Нічці освітити шлях Миколаю.

Спільна молитва до Богоматері та щедрі подарунки від святого Миколая наповнять дитяче свято атмосферою неземної благодаті, сповненої милосердям, добротою і любов’ю до ближніх. Придбати квитки на виставу «Ой, хто чекає Миколайчика» можна у нас на сайті. Якщо у Вас зміняться плани і Ви не зможете скористатися квитками, ми повернемо Вам гроші. Отож, без жодних вагань, вже зараз оформлюйте замовлення онлайн або з доставкою. Або телефонуйте нам / пишіть у чат - зробимо все за Вас.

Перелік подій